Invia 2021, ck invia dovolená léto

Invia 2021, ck invia dovolená léto

Co o sobě píše Invia na svém webu?

Společnost Invia.cz, a.s., je největší cestovní agentura v České republice a autorizovaný prodejce zájezdů více než 300 renomovaných a pojištěných cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Zákazníkům nabízí neustále aktualizovanou nabídku katalogových i Last Minute zájezdů v přehledné, jednotné formě, čímž šetří jejich čas při plánování dovolené. Díky svým kvalitním službám má cestovní agentura Invia již více než 3 000 000 spokojených klientů. Invia navíc poskytuje unikátní pojištění Faktor 100, které chrání klienty při krachu cestovní kanceláře. Díky svým službám zajistila Invia klientům možnost nejbezpečnějšího nákupu dovolené na českém trhu.

Webové stránky www.invia.cz byly v roce 2012 vyhodnoceny jako absolutní vítěz soutěže WebTop100 v kategorii Obchod a služby a zároveň oceněny 1. místem v kategorii Cestovní ruch. V prestižní anketě TTG Travel Awards byla Invia v letech 2013 a 2014 oceněna jako nejlepší online prodejce. Cestovní agentura je pro zákazníky dostupná nejen na internetu, ale i ve více než 160 kamenných klientských centrech ve městech po celém území České republiky. Invia má své zastoupení na Slovensku, v Polsku a Maďarsku.

Co si o Invia.cz myslí já?

Invia je jeden z nejpřehlednějších webů v České republice co se dovolených týče. Filtrování dovolených je bezkonkurenční. Jenom škoda, že v nabídce chybí cestovní kancelář Fischer a její nabídky dovolené.

Související dotazy

 • kypr invia
 • tunis invia
 • djerba invia
 • cestovní agentury
 • maroko saidia invia
 • hotel dar djerba zahra
 • last minute djerba invia
 • dovolená egypt invia last minute
 • ck.exim tours
 • ck invia dovolená
 • ck ancora last minute
 • dovolená recko ck invia
 • ck firo tour-last minute
 • dovolená u moře ck brenna
 • zájezdy cz s odletem do 24 hod
 • ck eximtours dovolená u moře last minute

Last minute hledání na www.invia.cz

O společnosti Invia jsem psal jen tak zlehka, o tom jak ušetřit na dovolené v roce 2021 díky Invia jsem se rozepsal více. Teď je řada na webu Invia.cz, přesněji řešeno na vyhledávání na webu, které si myslím moc lidí neumí pořádně používat.

Vyhledávání na invia.cz vypadá nějak takto:

Vyhledávání na úvodní stránce

Vybrat zemi, termín nebo stravu předpokládám umí vybrat každý z nás. Co ale dělat, když chcete vybírat volné termíny v hotelu ve kterém jste byli minulý rok? Nebo co, když sebou chcete vzít sebou pejska a chcete vidět jen hotely, kterým to nevadí? Odpověď jsou filtry. Ty ale bohužel najdete až po kliknutí na tlačítko hledat. Popřípadě v menu nahoře zvolte odkaz Last minute.

Celá plocha vyhledávání, kterou najdete na stránkách výpisu dovolené.

Co zde vše můžete filtrovat?

Akce a slevy – máte děti? Vybírejte jen z dovolených, kde můžete vzít dítě zdarma nebo se slevou. Jste senior? Vybírejte jen hotely se seniorskou slevou, navíc ve výpisu budou i hotely, které jsou přizpůsobeny seniorským potřebám. Určitě nechcete být ubytování v hotelu pro rodiny a užít si více klidu.

Vybavení hotelu: Dnes se určitě neobjedete bez wifi zdarma. Divili by jste se kolik hotelů má v popisu wi-fi internet a pak jste rádi, že funguje aspoň na recepci. Pokoj bez klimatizace v takovém Egyptě by byla Vaše smrt a co třeba hotel daleko od moře? Já například vybírám hotely jen s bazénem i když je malý, je dobré ho mít.

Filtrování vzdálenosti od moře nebo od sjezdovek už není moc přesné, co doporučuji je používat hodnocení hotelu. Pokud je hodnocení pod číslem 7 asi bych s nákupem váhal.

Text: Tohle pole se hodí, když chcete něco extra co není ve filtrování a vyhledáváte dá se říci v textech hotelů. Dejme tomu máte vybranou destinaci Egypt na all inclusive, vyjelo Vám 20 hotelů a vy chcete aby v hotelu byla vířivka. Do pole text zadejte slovo vířivka a vyjedou Vám jen ty hotely, které vířivku mají. Takže nebudete muset všech 20 nabídek otvírat a hledat jestli tam je nebo není.

Název hotelu: Jeden z mých nejoblíbenějších filtrů. Chcete najít hotel v kterém jste byli kdysi ubytování? Fajn napište jeho název do tohoto filtru už při psaní Vám začnou vyjíždět názvy, takže nemusíte znát jméno přesně. Hotely v Egyptě jsou si straně podobné názvy a často se přejmenovávají. Super na tom je to, že pokud si najdete hotel, v jeho detailu vidíte i seznam termínů a cen, takže zjistíte, když pojedete o měsíc dřív ušetříte pár stovek a někdy i několik tisíc.

Náhled volných termínů do vybraného hotelu.

Třídění dovolené

Všimnul jsem si, že při hledání dovolené si pár přátel nevšimlo možnosti třídění dovolené podle ceny, oblíbenosti a hodnocení. Uvedu příklad. Chci na dovolenou v srpnu do Turecka samozřejmě all inclusive. Web invia.cz mi vyplivne toto:

První hotel, který vám vyjede po vyhledávání dovolené pro Turecko na all inclusive

Jenomže tato dovolená není nejlevnější, jsme na webu o škudlení, takže nebudeme vybírat dovolené podle oblíbenosti. Musíme kliknout na odkaz Od nejlevnějšího.

Řazení podle nejlevnější dovolené.

Termín jsme dodrželi. Hodnocení hotelu je trochu nižší, ale cena je skoro o 7500 nižší. Za ušetření peníze si můžete dopřát ještě jednu dovolenou třeba na podzim. Nemáte zač.

Letecká doprava

Nevím jestli to víte, ale Invia nabízí možnost odletů z Polských, Německých a Rakouských letišt. Pokud bydlíte u hranic, vyžíjte této možnosti. Nelétejte jen z Prahy. Pokud jste z Ostravy doporučuji ve filtru nastavit odlet z Katovic.

Výběr letecké dopravy s odletem z Katovic.

Letiště fungují všechny stejně, nebojte se dopravy z jiného než Českého letiště. Odlet domů z cizího letiště budete muset zvládnout tak i tak. Německé cestovky mají navíc v nabídce hotely, které České cestovní kanceláře vůbec nenabízí.

Zapomněl jsem na něco? Máte nějakou svoji fintu při vyhledávání dovolené? Dejte vědět do komentářů, díky a čau!

Číst dále

Invia dovolená léto 2021

Chcete letos na dovolenou a chcete ušetřit šílené peníze? Níže popíšu jak si dovolenou u cestovní agentury Invia vybírám já. A na čem všem můžete ušetřit.

Nevybírejte si termíny dovolené v sezóně.

Samozřejmě, že nejlepší je jet na dovolenou v červenci nebo srpnu, ale proč platit za hotel v Egyptě v srpnu na týden s all inclusive za 15 000Kč, když ho můžete koupit v červnu za 7500Kč. Proč je v sprnu dražší o polovinu? Že by byl v srpnu lepší výhled na moře? Lepší jídlo? Více jídla? Lepší matrace? Ne. Je prostě sezóna. Děti mají volno a je větší zájem o dovolené. Teplejší moře? To ano, ale záleží na destinaci. Ale jestli na dovolené ušetříte 7500Kč na jedné osobě (počítejme tedy dovolenou pro dva ušetřeno 15 000Kč) tak myslím, že teplota moře vyšší o 3 stupně nestojí za investici 15000Kč. Pokud Vás červen neláká, zkuste září nebo říjen. Moře je ve většině destinací vyhřáté, zaměstnanci hotelů jsou méně vytížení, protože už nejsou pod takovým tlakem a navíc nebudete muset bojovat o volné místo u bazénu nebo deštník na pláži.

Last minute

Je to tu zase, slovo které každý použivá i když ani neví co vlastně znamená. Dovolená na poslední chvíli tedy last minute dovolená je u nás dá se říci výmysl, Invia už dnes na svých stránkách zobrazuje last minute dovolené se slevou. Blbost. Dovolená na poslední chvíli je taková dovolená, kterou večer koupíte a ráno letíte. Že to nejde? Proč? Já vím, nemůžete si vzít v práci volno ze dne na den. Tak to nedělejte! Minulý rok, jsem letěl do Černé Hory na last minute. Dovolenou jsem kupoval den před odletem. Ušetřil jsem díky tomu 9000 Kč (4500Kč na osobu.) Jak jsem si mohl dovolit letět ze dne na den? Termín dovolené (5-12 srpen byl nahlášen už v dubnu) jak jsme mohli vědět že bude nějaká dovolená volná? Vždycky se něco najde a kdyby ne, vždycky můžete sednout do auta a prohlédnout si krásy České republiky, Slovenska nebo zajet třeba do Chorvatska a Slovinska, kde není problém sehnat ubytování přímo na místě.

Takže jak nakoupit na last minute? Už teď běžte za svým šéfem nebo šéfovou, nahlaste si dovolenou. Pokud chcete ušetřit ještě více peněz dejte si termín v červnu nebo říjnu. Týden před dovolenou se začněte dívat na hotely a destinace, které se Vám líbí. Máte rádi Chorvatsko? Zkuste Černou Horu nebo Albánii, letecky jste tam za dvě hodiny. Láká Vás Egypt? Co takhle zkusit místo toho Spojené Arabské Emiráty?

Hlavně nepanikařte před koupí hotelu.

Já jsem totiž zpanikařil a kvůli tomu jsem přišel o další 2000Kč. Vybírali jsme ze tří favoritů. Dva hotely v Černé hoře a jeden v Chorvatsku. Když dva dny před odletem zmizel jeden z hotelů v Černé hoře zpanikařil jsem a rychle objednal druhý vybraný hotel. Když jsem se ráno probudil, dovolená byla ještě o 1000Kč na osobu levnější. Na druhou stranu jsem si říkal že ráno už hotel mohl být obsazený někým jiným a já místo ušetřených peněz nemusel mít nic. Toto je řekl bych jediný problém u nákupu na last minute. Ta myšlenka na to, že někdo nakoupil ještě levněji je ubíjející. Nejsem zas takový škudlínek, ale jsme přece na stránce o škudlení.

Máte peníze? Nakupujte na first minute

Toto je další varianta nákupu dovolené, ale samozřejmě není jen pro bohatší jedince. To jsem trochu přehnal. Dovolená na first minute je díky Invia pro každého. Většinou za dovolenou, kterou nakupujete třeba i půl roku dopředu můžete na invia.cz zaplatit pouze 1500Kč, takže pokud jste narazili na Váš vysněný hotel a ještě nemáte dost peněz, můžete si dovolenou objednat a v klidu našetřit peníze.

Ušetřit se dá i na all inclusive

Vypadá to dobře že? Ale cenově za dovolenou zaplatíte kvůli přeplněnému talíři třeba o polovinu více peněz.

Patříte k jedincům, které na dovolené nebaví ležet 14 hodin denně u moře, ale rádi si půjčíte auto nebo ochutnáte jídlo v jiném než hotelovém zařízení? V tom případě se spokojte třeba jen s polopenzí nebo se snídaní a za ušetřené peníze vyražte na nějaký výlet, který hotel nabízí nebo si půjčte skutr či čtyřkolku. Dovolená se rázem stane zajímavější a hned budete mít o čem vykládat svým blízkým.

Dovolená není jen o válení se u moře.

Dovolená je i o poznávání okolí. Nestačí jenom chodit po obrovském arélu v hotelu. Nebojte se vyjít ven z komplexu, půjčit si kolo, auto nebo skutr. Chcete jet na dovolenou letecky do Španělska nebo Portugalska s All inclusive za 8000Kč ? Že to nejde? Ale jde. Leťte v dubnu nebo květnu. Co tam budete dělat? Poznávat okolí. Všude je strašně krásně, udělejte si výlet do okolních hor nebo na nějakou památku. Odpočinete si stejně jako v léte, poznáte jinou kulturu, jiné jídlo a zažijete něco co doma nezažijete za třetinovou cenu.

Dovolená autem.

Za obrovskou výhodu dovolené autem považuji to, že si sebou můžete vzít jídlo, což vám dá se říci ušetří polovinu nákladů. Autem z Česka se nejvíce jezdít do Rakouska, Slovenska, Itálie a samozřejmě Chorvatska. Někdo si troufne třeba i na Bulharsko, Černou Horu nebo dokonce Španělsko. Proč ne. Poradím Vám jak si ušetřit spoustu nervů, peníze teď půjdou stranou. Jeďte v noci. Nejste dobrý řidit? No a co. Odpoledne naložte auto v sedm si lehněte v deset se vzbuďte, najezte se a v jedenáct sedněte do auta a jeďte. Úplní blázni jezdí v červenci.V pátek nebo v sobotu ráno. Doprdele proč? V prvním velkém městě stojíte v koloně, na hranicích stojíte v koloně. Mýtné brány? Kolona! Tohle se Vám ve čtvrtek ve tři ráno nemůže stát. Ani ve Vídni.

Že nesežente ubytování? Ale no tak. Vím že hlavní turnusy jsou vždycky sobota – sobota. Zůstaňte tedy o den déle. Zkuste ubytování na jeden den třeba přes airbnb nebo najděte ubytování přímo na místě. Pár euro navíc za ubytování Vás nezabije a za ušetřené nervy to opravdu stojí.

Odjezd v sobotu ráno.

Zase hovadina. Většina lidí má tendenci ráno sednout do auta. Línější vyjíždí v deset, optimisti v šest ráno, ale oba se potkají v první koloně na dálnici. Vím, že hotel nebo ubytování musíte opustit v deset. Ale nikdo Vás přece nenutí jet domů. Běžte k moři, užijte si poslední den dovolené. Kolem čtyř si schrupněte na pláži, dejte si poslední dobrou večeri a jeďte třeba až v sedm večer. Cesty už budou prázdné a když budete unaveni prostě zastavte s zdřímněte si. Jestli dojedete domů v sobotu ve 22:00 nebo neděli 3:00 to už máte jedno, ale opět si ušetříte spousty nervů. A to je to nejdůlěžitější, protože rakovina číhá za každým rohem.

Dovolená autobusem.

Nevím jakou má dovolená autobusem výhodu. Osobně si myslím, že žádnou. Je to hnus a už nikdy to nechci zažít. Je to trápení, cesta trvá minimálně 3x déle než autem a navštěva záchodu v autobuse Vás může stát nejen zdraví fyzické, ale také psychické. Našli jste nějakou dovolenou autobusem, která se Vám líbí? Serte na to, jeďte radši autem nebo radši zůstaňte doma. Po několikahodiné cestě z Chorvatska autobusem, budete potřebovat další týden dovolené, aby jste se z dovolené vzpamatovali.

Díky že jste si přečetli článek celý, jak můžete ušetřit ještě trochu peněz se dozvíte v článků o vyhledávání na webu invia.cz a mě zajímá jestli jezdíte na dovolenou autem a jestli ano, tak v kolik vyrážíte a kam rádi jezdíte.

Číst dále

Ušetřil jsem ročně 11000 Kč, jak?

 1. Změna mobilního tarifu z 750 Kč měsíčně na 500Kč, ročně ušetřeno 3000 Kč
 2. Přechod k jiné bance, měsíční poplatky 150 Kč nově 0 Kč, ročně ušetřeno 1800 Kč
 3. Povinné ručení ročně 5500 Kč nově 3680 Kč, ušetřeno 1820 Kč
 4. Změna dodavatele plynu z 22600 ročně na 18 200 Kč , ušetřeno 4400Kč za rok

Chci také ušetřit

Proč web vznikl?

Svět internetového přihlášování je neúprosný, jedna banka kupuje jinou a ruší velké portály jako je Era nebo servis24 a nahrazují je různí Georgové a internetbankingy. Facebook.cz neexistuje a musíte se přihlašovat na facebook.com a pro mnohé lidi je napsání slova Raiffeisenbank noční můrou. Nebo jaký je rozdíl mezi obchodem Kika a Kik? Všechny tyto informace najdete zde. Přidejte si stránka na kterou chodíte rádi do oblíbených a návod už nebudete muset nikdy hledat.

Moje přihlášení Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek

Co o sobě píše Invia na svém webu?

Společnost Invia.cz, a.s., je největší cestovní agentura v České republice a autorizovaný prodejce zájezdů více než 300 renomovaných a pojištěných cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Zákazníkům nabízí neustále aktualizovanou nabídku katalogových i Last Minute zájezdů v přehledné, jednotné formě, čímž šetří jejich čas při plánování dovolené. Díky svým kvalitním službám má cestovní agentura Invia již více než 3 000 000 spokojených klientů. Invia navíc poskytuje unikátní pojištění Faktor 100, které chrání klienty při krachu cestovní kanceláře. Díky svým službám zajistila Invia klientům možnost nejbezpečnějšího nákupu dovolené na českém trhu.

Webové stránky www.invia.cz byly v roce 2012 vyhodnoceny jako absolutní vítěz soutěže WebTop100 v kategorii Obchod a služby a zároveň oceněny 1. místem v kategorii Cestovní ruch. V prestižní anketě TTG Travel Awards byla Invia v letech 2013 a 2014 oceněna jako nejlepší online prodejce. Cestovní agentura je pro zákazníky dostupná nejen na internetu, ale i ve více než 160 kamenných klientských centrech ve městech po celém území České republiky. Invia má své zastoupení na Slovensku, v Polsku a Maďarsku.

Co si o Invia.cz myslí já?

Invia je jeden z nejpřehlednějších webů v České republice co se dovolených týče. Filtrování dovolených je bezkonkurenční. Jenom škoda, že v nabídce chybí cestovní kancelář Fischer a její nabídky dovolené.

Související dotazy

 • kypr invia
 • tunis invia
 • djerba invia
 • cestovní agentury
 • maroko saidia invia
 • hotel dar djerba zahra
 • last minute djerba invia
 • dovolená egypt invia last minute
 • ck.exim tours
 • ck invia dovolená
 • ck ancora last minute
 • dovolená recko ck invia
 • ck firo tour-last minute
 • dovolená u moře ck brenna
 • zájezdy cz s odletem do 24 hod
 • ck eximtours dovolená u moře last minute