Návody

Návody

Někdy můžete v textu najít slova, kterým třeba nerozumíte nebo nevíte o čem to vlastně mluvíme. Na této stránce najdete návody rozepsány do podrobna a takzvaně pro blbce.

Můj Facebook přihlášení

V tomto článku najdete návod, jak se přihlásit na největší známou sociální facebook. Přihlášení na můj facebook

Nejprve si otevřete stránku www.facebook.com. Nespleťte si koncovku, opravdu je tam „com“. Pokud byste zadali „cz“, dostali byste se na stránky plné reklam, které většinou nemají se samotným facebookem společného zhola nic.

Takto vypadá přihlašovací stránka můj Facebooku

můj facebook přihlašovací stránka
Facebook přihlášení

V případě, že se vám nyní stránka objeví v jiném jazyce než českém, stačí ve spodní části nalézt odkaz „Čeština“ a kliknout na něj. Tím se stránka lokalizuje do češtiny.

Jak na přihlášení na můj Facebook

Po otevření stránky vás uvítá úvodní stránka, která vás vyzve k zadání uživatelského e-mailu a hesla. V případě, že nejste ještě zaregistrováni na facebooku, doporučuji vám se podívat na stránku jak provést registraci na facebook. V případě, že se na stránky facebooku budete přihlašovat častěji, doporučuji zakliknout fajfku „Zůstat přihlášen(a)“. Takto se neodhlásíte ani po zavření prohlížeče.

Není také naškodu si přidat facebook stránky do záložek, abyste nemuseli vždy vypisovat www.facebook.com a měli byste facebook přihlášení snadnější.

Facebook.com zapomenuté heslo

V případě že jste zapomeli heslo, nezoufejte. Klikněte na odkaz „Zapomněli jste své heslo?”. Odkaz je pod polem pro přihlášení, nahoře vpravo. Stačí vyplnit svůj email nebo uživatelské jméno a odeslat formulář. Zanedlouho by vám měl přijít email s odpovědí.

Po vyhledání Vašeho účtu budete mít možnost nechat si nové heslo poslat nebo email nebo na mobilní telefon pomocí SMS zprávy.

zapomenuté heslo

Můj facebook přihlášení

Související dotazy

 • bff facebook
 • doga facebook
 • slza facebook
 • tmbk facebook
 • ikona facebook
 • facebook facebook
 • chci zrušit facebook
 • přihlásit se na facebook

Chcete zjistit kdo se díval na Váš Facebookový profil?

Tak to máte smůlu. Facebook nikdy takovou funkci nebízel a ani ji nabízet nebude. Pokud najdete nějakou takovou aplikaci ke stažení, tak je to podvod. Tyto informace se prostě nijak zjistit nedají. Další co nejde je zobrazení fotek, které má uživatel nastaveny jen pro přátele. Chcete vidět fotky Vašeho známého? Musíte Vám potvrdit přátelství. Někteří uživatelé mají u profilu tlačítko sledovat. Díky tomuto tlačítku můžete zobrazit jeho fotky. O tom, že jej na Facebooku sledujete bez přátelství se ale okamžitě dozví. Na tlačítko sledovat doporučuji klikat, pokud se jedná o nějakou celebritu, kterou chcete sledovat.

Kam dále? Stahujte a zálohujte na ulozto_cz

Číst dále

Chci ušetřit

Šetříte každý rok třeba na dovolenou a tak tak se Vám to povede? Co kdybych Vám řekl, že klidně můžete jet ročně 2x na dovolenou a nebudete se kvůli tomu muset nijak omezovat? Odložit si 10kč za den je nic a říkáte si, že vám to nic neušetří? Omyl 10Kč denně za rok nadělá 3 650Kč, deset let: 36500 Kč. Ale nebavme se tu o šetření, nebudeme se uskromňovat.

Číst dále

Adresní řádek

Adresní řádek se ve vašem internetovém prohlížeči (Firefox, Opera, Chrome, Internet Explorer, Prohlížeč od seznamu) nachází nahoře vlevo, je to pole do kterého píšete www adresu.

Číst dále

Ušetřil jsem ročně 11000 Kč, jak?

 1. Změna mobilního tarifu z 750 Kč měsíčně na 500Kč, ročně ušetřeno 3000 Kč
 2. Přechod k jiné bance, měsíční poplatky 150 Kč nově 0 Kč, ročně ušetřeno 1800 Kč
 3. Povinné ručení ročně 5500 Kč nově 3680 Kč, ušetřeno 1820 Kč
 4. Změna dodavatele plynu z 22600 ročně na 18 200 Kč , ušetřeno 4400Kč za rok

Chci také ušetřit

Proč web vznikl?

Svět internetového přihlášování je neúprosný, jedna banka kupuje jinou a ruší velké portály jako je Era nebo servis24 a nahrazují je různí Georgové a internetbankingy. Facebook.cz neexistuje a musíte se přihlašovat na facebook.com a pro mnohé lidi je napsání slova Raiffeisenbank noční můrou. Nebo jaký je rozdíl mezi obchodem Kika a Kik? Všechny tyto informace najdete zde. Přidejte si stránka na kterou chodíte rádi do oblíbených a návod už nebudete muset nikdy hledat.

Moje přihlášení Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek

Někdy můžete v textu najít slova, kterým třeba nerozumíte nebo nevíte o čem to vlastně mluvíme. Na této stránce najdete návody rozepsány do podrobna a takzvaně pro blbce.