Ulozto_cz aplikace: stahuj a sdílej zdarma a bez omezení

Ulozto_cz : Náhled porovnání aplikace uložto_cz a webové stránky ulož.to. Zálohujte si a mějte vždy při sobě všechny vaše filmy, mp3 písničky, hry fotky z dovolené nebo pracovní dokumenty.

Zálohování / Stahování / Vyhledávání

Co je lepší web uložto.cz nebo aplikace ulozto_cz?

Ulož.to nebo také Ulozto.cz je největší česká cloudová služba pro svobodné sdílení souborů po internetu. Nově můžete mít uložto i ve Vašem telefonu se systémem android nebo iOS.

Náhled mobilní aplikace:

aplikace ulož to
Náhled aplikace

Náhled webových stránek uložto:

ulozto_cz web
uloz.to

Jaký je rozdíl mezi aplikací ulozto_cz a webem?

Rozdíl až na vzhled není žádný. To co najdete na webu najdete i v aplikaci. V aplikaci se dá přihlásit, stahovat rychle a pomalu, vyhledávat, zálohovat. Prostě vše na co jste zvyklí. Aplikaci můžete samozřejmě používat i bez přihlášení nebo registrace.

Zálohování souborů z telefonu

Díky aplikaci můžete data, které máte ve Vašem telefonu zalohovat na cloud uložto a díky tomu je mít vždy kdekoliv poruce. Ušetříte si tím místo v telefonu. Na svůj účet můžete nahrávat fotky, videa i různé soubory.

Pro zálohování klikněte na úvodní stránce aplikace na ikonku Zálohovat soubory. Vyberte pro koho jsou soubory určeny, idealní je označit jen pro mě, protože jinak bude moci vaše fotky na uložto najít kdokoliv. Dále klikněte na vybrat soubory. Vyberte soubory, které chcete nahrát na cloud.

Stahování souborů do mobilního telefonu

Co nejvíce potěší hlavně uživatele telefonů iPhone, kteří to s nahráváním dokumentů do svých telefonu neměli nikdy jednoduché je možnost stahování přímo z uložto do telefonu. Jak soubory najít? Jednoduše stejně jako na webu. Prostě název napište do vyhledávání.

Jak najít vlastní uložené soubory na cloudu?

Na úvodní stránce jsou dvě ikonky. Moje soubory a Soubory v zařízení.

Moje soubory jsou soubory, které máte uloženy na uložto cloudu. Jsou to soubory, které jste nahráli, ať už přes telefon a nebo přes webové rozhraní na počítači.

Naopak sobory v zařízení jsou soubory, které jste si pomocí aplikaci stáhli do telefonu.

Jakto že je ulozto_cz zdarma?

Služba je poskytována tzv. freemium modelem. S omezenými funkcemi pro stahování je k dispozici zdarma. Každý uživatel má k dispozici zdarma neomezený prostor pro nahrávání. Lze si zakoupit kredit, pomocí kterého je poté možno stahovat neomezenou rychlostí a to i více souborů najednou. Služba také u dostupných formátů nabízí streamování videí přímo v prohlížeči bez nutnosti stahování.

Uložto není závislá jen na penězích z prodeje kreditu, které vám zajistí rychle stahování, ale vydělává i na reklamách, které jsou na webu, proto můžete své soubory zálohovat i zdarma.

Náhledy aplikace

Konkurence uložto?

Serverů pro svobodné sdílení a nebo cloudových serverů je v česku spoustu.

Hellspy, fastshare a webshare jsou největší konkurence na poli svobodného sdílení a stahování souborů.

iCloud, Dropbox, Google drive, OneDrive jsou největší konkurenci na poli cloudu. Bohužel ani tito velcí hráči se cenami nemůžou srovnávat s ulozto_cz. Server Ulož.to je totiž úplně zdarma a například takový dropbox si účtuje měsíčně za 1TB – 270Kč

Hellspy

Pár let zpátky bych řekl, že hellspy je jeden z největších konkurentů uložto, dnes si myslím, že trochu zaspal dobu a pokud hledáte něco normálního musíte se probrat tunou filmů pro dospělé. Hell spy má dvě možnosti koupení kreditu.

 1. Měsíční paušál, za 99Kč měsíčně budete mít neomezené stahování, dá se jednoduše zaplatit třeba SMSkou z Vašeho mobilu.
 2. Kredity – můžete si koupit různý počet kreditu a různé platební možnosti. U platbou sms od 700MB do 120 000MB, které se vám budu po každém stažení odečítat. 120 000 MB můžete mít již za 499Kč což je o 3GB více než za stejnou cenu u uložto. Doporučil bych spíše platbu kartou nebo převedem, kdy za 1000 Kč dostanete 500 000 MB

Pokud víte, že budete stahovat hodně věcí najednou, doporučuji si koupit paušál na měsíc a stáhnout si co nejvíce dat. Velkou nevýhodou je to, že si nemůžete nic stáhnout zdarma. Oproti konkurenci. Adresa je www.hellspy.cz

Hellspy bonus 3000 kreditů

Akce u Hellspy na kredit v hodněte 3000Mb neboli 3Gb je jednoduchá, stačí zadat Vaše telefonní číslo, příjde vám sms kód, který přepíšete a je to. Máte 3gb na stahování zdarma. Máte o kredit zdarma zájem? Pak klikněte na obrázek níže a zadejte Váš telefon.

Fastshare

Fastshare jedním slovem drtí konkurenci cenami. Za 100Kč dostanete 50GB kreditu, což je 2x více než na uložto. Obsahově je na tom o dost lépe než Hellspy. Co se stahování zdarma týče, tak je to opět o něco lepší než u konkurence, stahovat můžete samozřejmě i zdarma a rychlost je omezená na max. 450kB/s. Zároveň můžete stahovat jeden soubor. Adresa je www.fasthare.cz

Největší konkurence, co se filmů a seriálů týče je Netflix.

Netflix je konečně v České republice. Za 300 Kč měsíčně si můžete užít stovky seriálů a filmů. Nabídka roste každý den. Obsah navíc není jen s titulky, netflix kupuje nebo dabuje filmy a seriály jako šílený.

DVD, BLU-RAY?

Bohužel DVD ani blu ray se dnes nedá považovat za ničí konkurenci. Půjčovny už skoro neexistují. Nosiče si můžete koupit maximálně tak v prodejně s elektronikou, ale jsou strašně drahé. Vždyť už ani hry skoro nikdo nekupuje v obchodě, vše je online na steamu. Odradí nejen cena, ale i nedostupnost. Chcete se večer podívat na film? Zkuste si dopoledne objednat z eshopu film a uvidíme kdy se na něj budete moci podívat.

Co všechno můžete na cloudové uložiště ukládat?

Všechno co máte na disku, dvd nebo blu-ray můžete zalohovat online. Ať už to jsou Vaše fotky z dovolené, domácí filmy pořízené na kameru nebo mobil, hry které jste si koupili ještě kdysi na CD, filmy na blu-ray, koupené mp3 písničky nebo jakoukoliv jinou hudbu, prostě vše co máte doma nebo v kanceláři na počítači a nechcete ztratit nebo se bojíte o jejich poškození, to vše můžete zalohovat online. Výhodou clodového uložiště je, že obsah máte kdykoliv k dispozici a i když cd někam založíte nebo poškodíte můžete si jej kdykoliv stáhnout. Vše máte také na jednom místě.

Nejčastěji se nás ptáte:

Kde si aplikaci ulozto_cz můžu stáhnout?

Aplikaci můžete stáhnout v obchodě ve Vašem telefonu. Pro iOS je to App store pro Andorid Google play, nově je aplikace i pro telefony Huawei najděte ji v AppGallery.

Kolik aplikace stojí?

Appka uložto_cz je zdarma. Můžete přes ní stahovat i bez registrace, po přihlášení si ale můžete zakoupit kredit a stahovat rychleji. Pro registrované je i možnost zálohování dat. Velkou výhodou pro registrované je i přistup ke svým zálohám odkudkoliv na světe. Za zálohování navíc nic neplatíte.

Filmy, seriály, hra a mp3 na ulož.to?

Nikdo nemůže popřít že server uložto.cz je plný filmů, seriálů her nebo mp3 písniček. Stahování v Čr ale není nelegální. Denně si na uložto lidé zálohují miliony gigabajtů svých souborů a nejde uhlídat jestli soubor porušuje nějaké autorská práva nebo nikoliv.

Související vyhledávání ulozto_cz

 • www.ulozto.cz avi
 • uložto.cz mp3
 • uložto.cz hry
 • uložto.cz filmy
 • ulož.to cz písničky
 • Uložto.cz mp3
 • ulozto.cz stahuj filmy zdarma
 • ulozto.cz stahovani filmu
 • ulozto_cz seznam mp4 hry
 • uložto.cz filmy
 • ulož.to cz stahuj
 • www.ulozto.cz avi
 • Ulozto_cz knihy
 • Ulozto.cz Slunečná
 • Uložrto
 • Ulož to youtube mp3

12 příspěvků “Ulozto_cz aplikace: stahuj a sdílej zdarma a bez omezení

 1. Asi si treba racej platit youtube zoto ttu je k ničomu tak kokotsky system že nestiahnem nič zbytočnosť

 2. Chtěla bych jsi něco stáhnout ale nemůžu nebo my nejde jde přihlásit😤

  • Dobrý den, pro přihlášení ze zahraničí musíte použít českou VPN. Bohužel většina aplikací s Českou VPN je placených.

  • Dobrý den, je to jednoduché přejděte na web uloz.to a pak jen do vyhledávání napište název písně.

Comments are closed.

Před přidáním dotazu se prosím podívejte jestli už nebyl někde v diskuzi zodpovězen, díky.

Ulozto_cz aplikace: stahuj a sdílej zdarma a bez omezení

Ušetřil jsem ročně 11000 Kč, jak?

 1. Změna mobilního tarifu z 750 Kč měsíčně na 500Kč, ročně ušetřeno 3000 Kč
 2. Přechod k jiné bance, měsíční poplatky 150 Kč nově 0 Kč, ročně ušetřeno 1800 Kč
 3. Povinné ručení ročně 5500 Kč nově 3680 Kč, ušetřeno 1820 Kč
 4. Změna dodavatele plynu z 22600 ročně na 18 200 Kč , ušetřeno 4400Kč za rok

Chci také ušetřit

Proč web vznikl?

Svět internetového přihlášování je neúprosný, jedna banka kupuje jinou a ruší velké portály jako je Era nebo servis24 a nahrazují je různí Georgové a internetbankingy. Facebook.cz neexistuje a musíte se přihlašovat na facebook.com a pro mnohé lidi je napsání slova Raiffeisenbank noční můrou. Nebo jaký je rozdíl mezi obchodem Kika a Kik? Všechny tyto informace najdete zde. Přidejte si stránka na kterou chodíte rádi do oblíbených a návod už nebudete muset nikdy hledat.

Moje přihlášení Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek