www.george.cz

Jak poznám že jsem na správném webu?

Pokud do adresního řádku správně zadáte adresu www.george.cz vyjede vám informační web České spořitelny o novém internetovém bankovnictví George, který vypadá jako na obrázku níže

Náhled informačního webu o bankovnictví George na www.george.cz
Print screen webu www.george.cz

Jak vypadá web george.cz na mobilním telefonu?

Náhled mobilní verze george.cz

Přesměrování webu

Po zádání adresy www.george.cz se můžete trochu leknout, protože když se podíváte do adresního řádku prohlížeče, zjistíte že nejste na george.cz, ale na https://www.csas.cz/cs/internetove-bankovnictvi/george nelekejte se. Nic se neděje. Česká spořitelna přesměrovává návštěvníky automaticky na svůj hlavní web csas.cz. Že jste na správném webu poznáte i podle ikonky zabezpečení, kterou najdete vlevo nahoře v adresním řádku prohlížeče. Text a zámek musí být zeleným textem a v textu musí být napsáno Česká spořitelna, a.s. (CZ) viz obrázek níže.

Kontrola, že jse na správném webu.

Jeden příspěvek “www.george.cz

  1. Lituji. Asi nejsem dost inteligentní. Budu muset zajít na pobočku a buď mi předvedou, že jsem hlupák nebo měním banku. Nechápu, proč měnit servis 24 za něco tak příšerně komplikovaného. Nevyhovuje mi to. Georgi, nechci tě.

Comments are closed.

Před přidáním dotazu se prosím podívejte jestli už nebyl někde v diskuzi zodpovězen, díky.

www.george.cz

Ušetřil jsem ročně 11000 Kč, jak?

  1. Změna mobilního tarifu z 750 Kč měsíčně na 500Kč, ročně ušetřeno 3000 Kč
  2. Přechod k jiné bance, měsíční poplatky 150 Kč nově 0 Kč, ročně ušetřeno 1800 Kč
  3. Povinné ručení ročně 5500 Kč nově 3680 Kč, ušetřeno 1820 Kč
  4. Změna dodavatele plynu z 22600 ročně na 18 200 Kč , ušetřeno 4400Kč za rok

Chci také ušetřit

Proč web vznikl?

Svět internetového přihlášování je neúprosný, jedna banka kupuje jinou a ruší velké portály jako je Era nebo servis24 a nahrazují je různí Georgové a internetbankingy. Facebook.cz neexistuje a musíte se přihlašovat na facebook.com a pro mnohé lidi je napsání slova Raiffeisenbank noční můrou. Nebo jaký je rozdíl mezi obchodem Kika a Kik? Všechny tyto informace najdete zde. Přidejte si stránka na kterou chodíte rádi do oblíbených a návod už nebudete muset nikdy hledat.

Moje přihlášení Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek