Flightradar24 letecký provoz online

Flightradar slouží ke sledování leteckého provozu online na mapě celého světa. Po najetí myší na letadlo na mapě uvidíte číslo letu. Po kliknutí na letadlo uvidíte trasu letu, obrázek a typ letadla, aktuální polohu, výšku a rychlost.

Nás bude zajímat vyhledávání, pokud totiž svým blízkým dáte před dovolenou číslo Vašeho letu budou Vás moci sledovat v reálném čase. Uvidíte v kolik hodin přesně jste vzlétli a v kolik hodin přistáli.

Pokud se tedy chystáte na dovolenou ukažte rodičům stránku https://www.flightradar24.com/ a naučte je s ní zachátet. Po přistání Vás budou psát s jakým nadšením Vás sledovali a místo toho aby jste psali sms, že jste přistáli Vám třeba dojde sms ve stylu: Víme, že jste v bezpečně přistáli, užíjte si dovolenou!

Sem tam si stránku flightradar otevřete jenom tak, je totiž neskutečné sledovat kolik letadel přeletí nad Českem. Doporučuji se třeba podívat na Londýn nebo New York.

Před přidáním dotazu se prosím podívejte jestli už nebyl někde v diskuzi zodpovězen, díky.

Flightradar24 letecký provoz online

Ušetřil jsem ročně 11000 Kč, jak?

  1. Změna mobilního tarifu z 750 Kč měsíčně na 500Kč, ročně ušetřeno 3000 Kč
  2. Přechod k jiné bance, měsíční poplatky 150 Kč nově 0 Kč, ročně ušetřeno 1800 Kč
  3. Povinné ručení ročně 5500 Kč nově 3680 Kč, ušetřeno 1820 Kč
  4. Změna dodavatele plynu z 22600 ročně na 18 200 Kč , ušetřeno 4400Kč za rok

Chci také ušetřit

Proč web vznikl?

Svět internetového přihlášování je neúprosný, jedna banka kupuje jinou a ruší velké portály jako je Era nebo servis24 a nahrazují je různí Georgové a internetbankingy. Facebook.cz neexistuje a musíte se přihlašovat na facebook.com a pro mnohé lidi je napsání slova Raiffeisenbank noční můrou. Nebo jaký je rozdíl mezi obchodem Kika a Kik? Všechny tyto informace najdete zde. Přidejte si stránka na kterou chodíte rádi do oblíbených a návod už nebudete muset nikdy hledat.

Moje přihlášení Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek