CK Fischer 2021 storno zájezdů - koronavirus dovolená léto

Ck Fischer 2021: Všechny informace, které jsme se dozvěděli od cestovní kanceláře Fischer ohledně rušení zájezdů a koronavirové pandemie najdete v tomto článku.

Bude takto vypadat Vaše dovolená?

Fischer se k této krizi postavil velice dobře a svým klientům, kteří si zakoupili dovolenou s odletem do 17.5.2020 nabízí změnu termínu zdarma. Nabídka platí i pro značku NEV-DAMA. Jestliže nechcete letět v jiném termínu na stejné místo můžete si zvolit poukaz na nový zájezd v hodnotě již zaplaceného zájezdu s platností pro nákupy do 31.3.2021.

Update: Co ck Fischer nabízí v roce 2021?

Sleva až 39 % pro dospělé osoby

Nejlevnější dovolená u moře nejen pro rodiny s dětmi. Dospělým osobám nabízíme slevu až 39 % z ceny zájezdu. Ať už cestujete s přáteli nebo v páru, dovolená s First minute slevou se vám vyplatí!

Storno za 0 Kč ještě 30 dnů před odletem a hotovost do 14 dnů

Jedině u nás můžete zdarma zrušit zájezd ještě 30 dnů před odletem z jakéhokoliv důvodu. Stačí, když nám dáte v období 45-30 dnů před začátkem plánované dovolené vědět, že nechcete odcestovat. Důvod udávat nemusíte.

Záloha jen 1 490 Kč za osobu

Vyberte si zájezd podle svých představ hned a nečekejte na probranou nabídku. Teď stačí zaplatit zálohu jen 1 490 Kč na osobu, zbytek až 30 dní před odletem.

Změna zájezdu zdarma ještě 10 dnů před odletem

Včasným výběrem dovolené nic neriskujete. V případě, že si u nás zakoupíte cestovní pojištění ERV Evropa nebo Svět, máte možnost si zdarma změnit zájezd ještě 10 dnů před odletem.

Připojištění pro případ COVID-19 zdarma

K pojištění Evropa od nás získáte připojištění na COVID-19 zcela zdarma. **** Našim klientům navíc k připojištění nabízíme kompenzaci 20% spoluúčasti za zrušený zájezd ve formě voucheru v případě pozitivního PCR testu před odletem

Odlet od 18.5.2021

Zde Fischer nabízí možnost doplatit dovolenou až 30 dní před odletem na ni. Popřípadě opět poukaz na nový zájezd.

Jak fungují poukazy?

Poukaz je nepřenosný, takže jej nemůžete nikomu darovat. V případě že nová dovolená bude cenově nižší než již zaplacená dostanete další poukaz na zbylou částku. Voucher jde uplatnit i na last minute nabídky.

Co si z toho vzít?

Určitě bych dovolenou nerušil. S poukazem od společnosti Fischer nemůžete nic ztratit. Maximálně na dovolené ještě vyděláte, protože se dá očekávat, že ceny v létě budou opravdu nízké, takže na své dovolené ještě i ušetříte. Voucher je navíc plně pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře.

Exim tour 2021

Před přidáním dotazu se prosím podívejte jestli už nebyl někde v diskuzi zodpovězen, díky.

CK Fischer 2021 storno zájezdů - koronavirus dovolená léto

Ušetřil jsem ročně 11000 Kč, jak?

  1. Změna mobilního tarifu z 750 Kč měsíčně na 500Kč, ročně ušetřeno 3000 Kč
  2. Přechod k jiné bance, měsíční poplatky 150 Kč nově 0 Kč, ročně ušetřeno 1800 Kč
  3. Povinné ručení ročně 5500 Kč nově 3680 Kč, ušetřeno 1820 Kč
  4. Změna dodavatele plynu z 22600 ročně na 18 200 Kč , ušetřeno 4400Kč za rok

Chci také ušetřit

Proč web vznikl?

Svět internetového přihlášování je neúprosný, jedna banka kupuje jinou a ruší velké portály jako je Era nebo servis24 a nahrazují je různí Georgové a internetbankingy. Facebook.cz neexistuje a musíte se přihlašovat na facebook.com a pro mnohé lidi je napsání slova Raiffeisenbank noční můrou. Nebo jaký je rozdíl mezi obchodem Kika a Kik? Všechny tyto informace najdete zde. Přidejte si stránka na kterou chodíte rádi do oblíbených a návod už nebudete muset nikdy hledat.

Moje přihlášení Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek