ulou zo - chtěli jste hledat ulož.to?

ulou zo: ulož.to největší česká cloudová služba pro svobodné sdílení souborů po internetu. Služba je poskytována tzv. freemium modelem. S omezenými funkcemi pro stahování je k dispozici zdarma.

ulou zo stahuj

Každý uživatel má k dispozici zdarma neomezený prostor pro nahrávání. Lze si zakoupit kredit, pomocí kterého je poté možno stahovat neomezenou rychlostí, a to i více souborů najednou. Služba také u dostupných formátů nabízí streamování videí přímo v prohlížeči bez nutnosti stahování. Portál je dostupný v českém, slovenském, polském a anglickém jazyce. Provozovatelem je společnost Uloz.to cloud a.s. Doména využívající doménového hacku je registrována na Tonze (.to).

Stahování souborů ulou zo

Stahování souborů je vždy možné zdarma pomalejší rychlostí, v případě využití kreditu je pak rychlost neomezená. Nahrávat soubory může přihlášený i nepřihlášený uživatel bez rozdílu maximální rychlostí a dostupného úložiště. Soubory je možno přejmenovávat, zabezpečovat, mazat, organizovat do složek a nebo je sdílet s přáteli.

Ulou zo má nově i aplikaci, kterou si můžete stáhnout do svého telefonu.

Před přidáním dotazu se prosím podívejte jestli už nebyl někde v diskuzi zodpovězen, díky.

ulou zo - chtěli jste hledat ulož.to?

Ušetřil jsem ročně 11000 Kč, jak?

  1. Změna mobilního tarifu z 750 Kč měsíčně na 500Kč, ročně ušetřeno 3000 Kč
  2. Přechod k jiné bance, měsíční poplatky 150 Kč nově 0 Kč, ročně ušetřeno 1800 Kč
  3. Povinné ručení ročně 5500 Kč nově 3680 Kč, ušetřeno 1820 Kč
  4. Změna dodavatele plynu z 22600 ročně na 18 200 Kč , ušetřeno 4400Kč za rok

Chci také ušetřit

Proč web vznikl?

Svět internetového přihlášování je neúprosný, jedna banka kupuje jinou a ruší velké portály jako je Era nebo servis24 a nahrazují je různí Georgové a internetbankingy. Facebook.cz neexistuje a musíte se přihlašovat na facebook.com a pro mnohé lidi je napsání slova Raiffeisenbank noční můrou. Nebo jaký je rozdíl mezi obchodem Kika a Kik? Všechny tyto informace najdete zde. Přidejte si stránka na kterou chodíte rádi do oblíbených a návod už nebudete muset nikdy hledat.

Moje přihlášení Potřebujete vytvořit web? Tvorba webových stránek